Roca Galleries

Seznamte se s budovami, které jsou pro značku Roca vlajkovými loděmi

Galerie Roca nejsou jen fyzickými místy, ale spíše ucelenou koncepcí, která seznamuje s avantgardní nabídkou společnosti Roca a její vizí zaměřenou do budoucnosti. Galerie Roca vybudované se zaměřením na principy designu, inovace a udržitelnosti jednoznačně vystavují na odiv odhodlání přední světové značky soustavně promlouvat ke společnosti jako celku, a zvláště pak k profesionálům, kteří sdílejí její zájem a snahu o kultivaci koupelnového prostoru.

Galerie Roca slouží jako místo setkávání a prostor pro otevřený dialog, který přitahuje stejně smýšlející designéry, architekty a bytové architekty z celého světa. Galerie v Londýně, Šanghaji, Barceloně, Madridu a Lisabonu poskytují multidisciplinární platformu pro výměnu názorů, čímž vytvářejí celosvětovou síť k vyhledávání, interpretaci, rozvíjení a předávání informací o nových trendech v oboru.

Zaha Hadid Architects v Londýně, Francesc Rifé Studio v Šanghaji, architektonické studio OAB, které provozují Borja, Lucía a Carlos Ferrater v Barceloně, Estudio Lamela v Madridu a Ferruz Decoradors v Lisabonu uvedli tuto vizi do života v Galeriích Roca, které spojují přitažlivý vzhled se skutečnou reprezentací hodnot značky.

Galerie Roca jsou proto koncipovány jako flexibilní, funkční prostory k vystavení široké škály výrobků společnosti Roca souběžně s rozsáhlou nabídkou společensko-kulturních aktivit.

 

Design a inovace