ISH 2017

Stánek Roca na mezinárodním veletrhu ISH spojuje budoucnost s minulostí

Při příležitosti stoletého výročí založení značky přiváží Roca na mezinárodní veletrh ISH ve Frankfurtu nový koncept výstavního stánku, označovaný jako Roca Mall – představující moderní nákupní centrum o ploše přes 1000 m2, spojující historii, současnost a budoucnost značky prostřednictvím různých kolekcí a produktů.

 

Beyond a Carmen. Směřujeme k budoucnosti a zároveň se s hrdostí ohlížíme za naší stoletou historií.
Roca nezapomíná na budoucnost a prezentuje svoji exkluzivní kolekci keramiky pro všechny, kteří chtějí být o krok napřed. Beyond je kolekce moderních produktů pro městské obyvatele, zahrnující rafinovaná řešení umyvadel ztvárněná z nového materiálu Fineceramic® firmy Roca, s využitím nejmodernějších technologií zpracování koupelnových produktů. Na druhé straně stojí kolekce Carmen, která vzdává hold minulosti novým produktem, jenž vznikl přepracováním jiného ikonického modelu ze stoleté historie značky Roca. Již klasické umyvadlo Carmen se ohlíží za tradičním ztvárněním a tvoří součást nové kompletní koupelnové kolekce, která využívá řadu vyspělých technických řešení, jako jsou např. klozety bez oplachového kruhu.

 

In-Wash® a Inspira. Inteligentní současnost vyhrazená individualizaci a uživatelským zkušenostem.">
Na stánku Roca Mall se prezentují nejúspěšnější novinky naší společnosti. Inteligentní toaleta In-Wash® přináší nejvyspělejší technologie, všestranné řešení a uživatelsky příjemné ovládání. A kolekce keramiky a nábytku Inspira se třemi různými designovými řadami inspiruje návrháře koupelnových projektů, kteří mohou individuálně přizpůsobovat řešení koupelny stylu každého uživatele.

 

Armani/Roca. Prostor pro exkluzivitu.
Na stánku Roca Mall zbyl i prostor pro exkluzivitu v podobě nové kolekce Armani/Roca s označením Baia, která se na veletrhu ISH 2017 prezentuje vůbec poprvé. Všestranná koncepce koupelny je moderní i nadčasová zároveň a dokáže zaujmout svými spletitými tvary mořské zátoky a vody, s odkazem na měkkost tvarů jednotlivých prvků této kolekce.

 

O společnosti Roca
Společnost Roca se zabývá návrhem, výrobou a prodejem výrobků do koupelen, a dále keramickými obklady a dlažbami pro architekturu, stavebnictví a bytové návrhy. Historie značky sahá do roku 1917, kdy rodina Roca začala s výstavbou svého prvního výrobního závodu v Gavà (Barcelona). Sto let od svého založení firma zaměstnává přes 22 600 pracovníků, provozuje 78 výrobních závodů a působí na více než 170 trzích pěti světových kontinentů.

 

Fotografie z tiskové konference budou k dispozici od 14. března (18 hodin) po klepnutí na odkaz:
www.themenserver.com/Roca/Roca_Fairs/ISH2017.zip

Kde nás najdete

Veletrhy a akce

ISH 2017

Datum akce