Vodovodní baterie Roca šetří nejen vodu

Vodovodní baterie Roca šetří nejen vodu

Výsledkem procesu výroby koupelnových baterií je perfektní designové zpracování a špičkové provedení.

Základem je vysoce kvalitní recyklovatelný materiál, který v kombinaci s precizními technologickými postupy značky Roca, důrazem na ekologii a maximální bezpečnost vytváří moderní produkt ohleduplný k přírodě a zdraví jeho uživatelů.

Vodovodní baterie od tradiční rodinné značky Roca jsou stabilní součástí nabídky koupelnového vybavení. V současné době patří mezi nejkvalitnější a nejžádanější produkty v tomto segmentu, jsou vybaveny řadou patentových technologií a vyvážejí se do celého světa. Klíčové vlastnosti baterií zajišťují jejich šetrnost nejen k přírodě, ale také úsporu vody a finančních nákladů.

Vodovodní baterie Roca je možné vybírat v mnoha designových sériích, kde každá nabízí kompletní portfolio, od umyvadlových po dřezové, ale i vanové a sprchové baterie včetně termostatických. Vybaveny jsou například technologií „Click™“, která zajišťuje přirozeně nižší průtok vody při zachování mycího komfortu. Pro vyšší průtok je třeba páku silou zvednout do vyšší polohy. V kombinaci s úsporným perlátorem je nžší spotřeba vody významná. Krásu a jas spolu s odolností chromovaného povrchu zajišťuje všem bateriím Roca EverShine®.

Trendem moderní doby jsou termostatické baterie. Díky technologii Quick Reaction® distribuují požadovanou teplou vodu za méně než 3 sekundy a udržují ji konstantní. Security 38 º® se stará o bezpečnost, protože systematicky brání překročení teploty vody přes 38 °C. Přičemž vyšší teplota je samozřejmě možná, je jen třeba odblokovat pojistku. O bezpečnost se pak stará i SafeTuch®, který omezuje zahřátí chromovaných těl termostatických baterií. Nabývá na významu především v domácnostech s dětmi, kterým zajistí bezpečnou a příjemnou koupel.

Více o výrobě a vlastnostech vodovodních baterií a také o benefitu Cold Start se můžete dozvědět z následujících videí.

Naše společnost