Inovace

Inovace

Na inovace sázíme všude – od počátečního vývoje výrobku po jeho výrobu, logistiku a distribuci

Jednou ze základních zásad společnosti Roca je přesvědčení, že technické inovace jsou pro dosažení dalšího rozvoje a stálého zlepšování v jakékoli činnosti zcela zásadní. Proto se ve všech dceřiných společnostech i ve všech fázích výrobního procesu používají nejmodernější technologie.

Společnost Roca sází na inovace v celém procesu od počátečního vývoje výrobku po jeho výrobu, logistiku a distribuci. Vyspělá technická úroveň je uplatňována ve všech našich závodech po celém světě, což napomáhá vytváření synergií a zaručuje nejvyšší kvalitu v průběhu celého výrobního procesu. Na základě bohatých zkušeností získaných ve všech našich výrobních střediscích zaměřuje technické oddělení své úsilí na další zdokonalování celého procesu vývoje a výroby nových výrobků s cílem udržet naše vedoucí postavení v oblasti výrobních a technologických schopností.

Soustavné technologické inovace společnosti Roca mají jediný cíl: poskytnout zákazníkům ty nejlepší možné služby. Proto jednotlivá oddělení výzkumu, vývoje a inovací analyzují potřeby a vkus lidí, aby mohla výrobky společnosti přizpůsobit novým podmínkám na trhu. Tento adaptační proces probíhá nejen na základě estetických principů a modernosti, ale jeho cílem je také zlepšovat kvalitu života lidí.

Naše společnost