Roca Galleries

Seznamte se s budovami, které jsou pro značku Roca vlajkovými loděmi

Galerie Roca nepředstavují jen fyzický prostor, ale spíše jsou uceleným konceptem, který zprostředkovává avantgardní nabídku a progresivní vizi značky Roca. Galerie Roca, ztělesňující principy designu, inovace a udržitelnosti, srozumitelně demonstrují hlavní i globální závazek značky k pokračujícímu diskurzu s celou společností, ale ještě výrazněji s profesionály, s nimiž sdílíme zájem a péči o kultivaci konceptu koupelny.

Galerie Roca slouží jako místo setkání a aréna pro otevřený dialog a spojuje stejně naladěné designéry, architekty a návrháře interiérů z celého světa. Pobočky v Londýně, Šanghaji, Barceloně, Madridu, Lisabonu a Pekingu poskytují multidisciplinární platformu pro výměnu, a tedy vytvoření celosvětové sítě s cílem identifikovat, interpretovat, rozvíjet a sdílet informace o nových trendech v oboru.

Společnosti jako Zaha Hadid Architects v Londýně, Studio Francesc Rifé v Šanghaji, architektonické studio OAB Borji, Lucíe a Carlose Ferraterových v Barceloně, Estudio Lamela v Madridu, Ferruz Decoradors v Lisabonu a Ma Yansong v Pekingu vdechli právě této vizi život v galeriích Roca a zkombinovali přitom okouzlující vzhled a skutečnou reprezentaci hodnot značky.

Proto jsou prostory galerie Roca navrženy jako flexibilní a funkční místa, kde je možné nejen vystavit široké spektrum produktů Roca, ale i poskytnout rozsáhlou nabídku společenských a kulturních aktivit.

 

Roca Barcelona Gallery

Gallery experience

Roca Lisboa Gallery

Roca London Gallery

Roca London Gallery

Roca Madrid Gallery

Roca Beijing Gallery

Naše společnost