Ekologické technologie

Snaha o ochranu životního prostředí nás vedla k vývoji řešení na úsporu vody a energie

 

Cold Start

Inovativní systém baterií, který otevírá kohoutek se studenou vodou. Otevření páky směrem doprava je zablokováno, proto při otevření teče z baterie studená voda. Při otáčení páky doleva se bude teplota vody postupně zvyšovat. Toto řešení přináší nejen úspory vody, ale také energie, neboť zabraňuje zbytečnému zapálení hořáku ohřívače. Tato technologie se dodává i s inovativní a technicky vyspělou vložkou, která zajišťuje stejnou funkci u baterií s klasickým ovládáním místo pákového.

 

 

Výrobky s touto technologií:

 

 

Pisoár Flushfree

Nová koncepce pisoáru, který k provozu nepotřebuje vodu ani elektřinu. Jeho inovativní systém využívá výměnnou vložku, která zabraňuje vzniku nepříjemného zápachu uvolňováním vzduchu s citrusovou vůní, a brání tak plýtvání vodou a energií. Vložka se po každých 6 000 cyklech snadno vymění.

W+W

Tento skvostný design zakládá novou kategorii koupelnového vybavení: umyvadlo a WC integrované do jednoho kusu. Jednotka s dvojí funkcí umožňuje opětovné využití vody z umyvadla tak, že ji po přefiltrování přečerpává do splachovací nádržky. Jde o trvale udržitelný návrh umožňující dvojí využití vody, která získala řadu ocenění za design i za trvalou udržitelnost.

 

 

Výrobky s touto technologií:

 

>> Chcete-li se o ekologických technologiích společnosti Roca dozvědět více, navštivte sekci „ Roca Loves the Planet“.

Naše společnost