Nákupy v Roca Group

Vážený dodavateli, vítejte v Roca Group! Podívejte se, prosím, na naše kritéria pro úspěšnou spolupráci. Prostřednictvím objemu našich zakázek uplatňujeme značný vliv na společnost a životní prostředí.

Roca Group je světovou jedničkou v oblasti designu, výroby a marketingu koupelnových výrobků pro architekturu, stavebnictví a interiérový design. Byl založen v roce 1917 a kombinuje tradici a znalosti s vášní pro inovace a úctu k životnímu prostředí s cílem reagovat na potřeby lidí a přispět ke zlepšení blahobytu společnosti.

S udržitelností přítomnou ve všech svých výrobních procesech a se závazkem pomoci zachovat lepší planetu pro budoucí generace zavedla skupina Roca tuto filozofii ve 170 zemích, ve kterých působí, a ve svých 77 továrnách ji každý den předává svým více než 21 500 zaměstnancům.

Rodinná skupina je lídrem na trhu v Evropě, Latinské Americe, Indii a Rusku. Má také silné zastoupení v Číně a zbytku Asie, na Blízkém východě, v Austrálii a v Africe. V důsledku toho je ve své činnosti světovou jedničkou. Roca Group dosáhla v roce 2020 v roce poznamenaném pandemií obratu 1 684 milionů eur.

Ve společnosti Roca Group si nejen přejeme udržet pozici poskytovatele vysoce inovativních produktů, ale chceme ji také rozšířit. Právě z tohoto důvodu nastavujeme vysoké výkonnostní standardy při výběru našich dodavatelů. Skupina Roca očekává, že všichni dodavatelé budou poskytovat proaktivní řešení s cílem udržet konkurenceschopnost a splnit požadavky skupiny Roca.

Přihlašte se nebo se zaregistrujte na našem dodavatelském portálu

Přihlášení pro stávající dodavatele

Pokud jste stávající dodavatel, můžete se přihlásit na náš portál dodavatelů zde.

Zaregistrovat se jako nový dodavatel

Máte zájem o spolupráci s Roca Group? Pak se, prosím, zaregistrujte na našem dodavatelském portálu. Zkontrolujeme Váš profil a brzy se Vám ozveme, zda bude spolupráce možná a/nebo proveditelná.